Rekreační Středisko Rokycany AVIV - VĚSNA
 
ADRESA Rekreační Středisko AVIV - VĚSNA
Jeřabinová 200/II
Rokycany 33701
Česká Republika
Pension-Rokycany-Aviv-Vesna@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Rekreační Středisko AVIV - VĚSNA ubytování Rokycany Aktuální počasí jasno
Rekreační Středisko Rokycany AVIV - VĚSNA - K hotelu přísluší parkovištěRekreační Středisko Rokycany AVIV - VĚSNA -  je k dispozici letní terasaRekreační Středisko Rokycany AVIV - VĚSNA - Televize umožňuje příjem satelitních programůRekreační Středisko Rokycany AVIV - VĚSNA - Pokoje jsou vybaveny televizoremRekreační Středisko Rokycany AVIV - VĚSNA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouRekreační Středisko Rokycany AVIV - VĚSNA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Nevyhovuje Vám toto rekreační středisko? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Rokycany

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:

Rekreační Středisko AVIV - VĚSNA / Rokycany

Rekreační středisko AVIV - VĚSNA se nachází v obci Rokycany, v krásné přírodě západních Čech, přibližně 15 km východně od Plzně. Pro hosty je k dispozici areál o rozloze 3500 m2. Rekreační středisko AVIV - VĚSNA je ideálně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu, ale také ke sportovním aktivitám, turistice a návštěvě historických památek.

Ubytování
V Rekreačním středisku je připravené ubytování ve dvou samostatných chatkách, v pěkném přírodním areálu v blízkosti lesa a Klabavské přehrady. V jedné chatě je kapacita ubytování pro tři osoby a v druhé chatě pro 4 osoby. V obou chatách je obytná místnost vybavená kuchyňským koutem s ledničkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC a satelitní TV. Jedna chata je vytápěná.

Služby
Součástí rekreačního střediska AVIV - VĚSNA je velká zahrada s park s jezírkem, venkovní bazén o rozměrech 7 x 3 m, hřiště na badminton, baskedbal, volejbal, stolní tenis a altán s velkým krbem na grilování. Pro ubytované hosty možnost zapůjčení jízdních kol. V blízkosti rekreačního střediska AVIV - VĚSNA se nachází přehrada, kde hosté mohou ve volné chvíli rybařit.

Po domluvě je možné zajistit pro hosty obědy a večeře v restauraci na okraji Litohlav, přibližně 1 km od objektu. Pro hosty, kteří cestují letecky je možné zajistit dovoz z letiště a odvoz při odletu.

Příjezd
Za sjezdem z dálnice u Rokycan odbočíte doleva směr na Litohlavy. Před hřištěm na kraji Litohlav odbočíte doleva a pojedete asi 1 km po levé straně lesa. Za malým lesíkem po levé straně odbočíte znovu doleva a asi po 200 m dojedete k bráně areálu rekreačního střediska AVIV - VĚSNA.

Turistické zajímavosti
Zajímavosti v okolí - zámek Kozel, Mirošov, Zbiroh, poutní místo kostel "Vršíček". Ve městě Rokycany cca 4 km od rekreačního středistka AVIV - VĚSNA jsou obchody, restaurace, koupaliště, úřady, lékařská péče-nemocnice.

Plzeň:
Velmi atraktivní je prohlídka samotného světoznámého plzeňského pivovaru nebo také rozsáhlého historického podzemí, které se rozkládá pod středověkým centrem města Plzeň. V plzeňské zoologické zahradě najde návštěvník velké množství exotických zvířat, botanickou zahradu a dokonce i dinosaury v proslulém Dinoparku. Děti i rodiče se zabaví návštěvou Regionálního technického muzea o. p. s. - Techmania science center.